Vakıfbank’tan Tüm Araçlara Online HGS ve OGS!

Vakıfbank tarafından tüm araç sınıflarında geçerli olmak üzere online HGS ve OGS dönemi başlatıldı.

Vakıfbank Online OGS ve HGS Satan İlk Banka Oldu

Vakıfbank dijital dönüşüm süreci kapsamındaki etkin çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Banka tarafından hayata geçirilen yeni uygulamayla HGS ve OGS’de online hizmet verilmeye başlandı. Vakıfbank dijital ve modern bankacılık anlayışıyla yeni ürün ve hizmetler sunarak müşterilerinin “yanındaki güç” olmaya devam ediyor. Vakıfbank tarafından online OGS ve HGS satışı ile ilgili bir açıklama yapıldı. Açıklamada Vakıfbank Genel Müdür Yardımcısı Ferkan Merdan da fikir bildirdi.

Otomatik Ödeme Talimatı Verene 10 TL Hediye

Vakıfbank tüm araç sınıfları için internet şube, mobil şube ve fiziki şubelerden online OGS ve HGS ürünlerinin satışına başlayan Türkiye’deki ilk banka oldu. Banka’nın düzenlediği online OGS ve HGS kampanyası kapsamında 31 Ağustos 2019 tarihine kadar Vakıfbank mobil şube ya da internet şube üzerinden başvuru yapacak olan ilk kez OGS – HGS etiketi – kartı alacak müşteriler satın aldıkları ürünler adına Vakıfbank Worldcard’tan otomatik ödeme talimatı vermeleri halinde 10 TL Worldpuan da kazanıyorlar.

Vakıfbank Mobil Şube 4 Milyon Kullanıcıya Erişti

Vakıfbank Genel Müdür Yardımcısı Ferkan Merdan, Banka olarak dijitalleşme sürecinde pek çok yeni ürün ve hizmeti devreye aldıklarını, günümüzde müşterilerin bankacılık ve finans işlemlerine dijital kanallardan ulaşmak istediklerini, Vakıfbank mobil şubenin 4 milyon kullanıcısının olduğunu, son yenilik olarak online OGS ve HGS satışı hizmetini de müşterilerinin hizmetine sunduklarını söyledi. Araç sahipleri, araçları hangi sınıf olursa olsun Vakıfbank Mobil üzerinden HGS ve OGS satın alabiliyorlar.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı