Yapı Kredi Bankası 75. Yıl Etkinlikleri İlgi Çekiyor!

Yapı Kredi Bankası’nın 75. kuruluş yılı olması sebebiyle düzenlediği etkinlikler devam ediyor.

Itır Esen Yamaç Sunumuyla Mindfullness Modern Mini Programı

Yapı Kredi Bankası 75. Yıl Buluşmaları serisine çeşitli etkinliklerle devam ediyor. Itır Esen Yamaç ile Mindfullness Modern Mini Programı da bu etkinliklerden biri olarak göze çarpıyor. Etkinlik 13 Nisan 2019 Cumartesi günü düzenlenecek. Atölye çalışması şeklinde yapılacak olan etkinliğe ait tüm detaylar paylaşıldı. Yapı Kredi Bankası etkinlikleri Yapı Kredi Bomontiada’da, Mindfullnes Alliance Eğitmeni Itır Esen Yamaç tarafından düzenlenecek.

Mindfullness Modern Mini Programı Nedir?

Eğitmen Itır Esen Yamaç katılımcıların, açıldığı günden bugüne kadar değişik şehirlerde binlerce kişiye ulaşmış olan, bilimsel araştırmalar sonucunda kanıtlanmış verilere dayanan, beyne yeniden yapılanmayı öğretmeyi amaçlayan zihinsel fitness programı Minfullness Modern’le tanışmasını sağlayacak. Harward Üniversitesi profesörlerinden Matthew A. Killingworth tarafından 2010 yılında yapılan araştırmada 2.250 kişiden 250.000 data toplanarak yapılan araştırmada insanların uyanık oldukları zamanların yüzde 47’sinin dikkatinin uğraştığı işten hariç başka işlere kaydığı ve bunun mutsuzluğa yol açtığı ortaya koyuldu. Mindfullness Modern Programı ile odaklanma sorununa kolay ama etkili çözüm yolları sunuluyor.

Yapı Kredi Etkinliğinde Kontenjan 50 Kişi ile Sınırlı

Yapı Kredi Bankası etkinliklerinden olan bu programla ilgili paylaşılan bilgiler arasında modern yaşamın stresinden dolayı odaklanma sorunu yaşayan, mutlu olmakta zorlanan, zihni çabuk yorulan ve özel yaşamını dengeleyemeyen kişilerin bu eğitime katılımının uygun olduğu belirtiliyor. Yapı Kredi Bomontiada’da düzenlenecek olan eğitimin kontenjanının 50 kişi olduğu, 14 yaş ve üze4ri kişiler için uygun olduğu da verilen bilgiler arasında yer alıyor.