Yapı Kredi Bankası Gönüllülük için Tog Bazar 2019’a Ana Sponsor Oldu!

Yapı Kredi Bankası 7 yıldır sponsor olduğu Tog Bazar etkinliğinde gazeteci Ayşe Arman’la bir araya geldi.

Yapı Kredi Togbazar 2019’a Ana Sponsor Oldu

Yapı Kredi Bankası’nın seyahat hizmetlerinde ve sigortalarda pek çok ayrıcalık sağlayan, müşterilerinin yaşamını kolaylaştırmak için tasarlanan ürünü Yapı Kredi Crystal’in 7 yıldan bu yana sponsor olduğu Tog Bazar 2019 etkinliği düzenlendi. TOG yani Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın 2005 yılından beri düzenlediği etkinliklerden elde edilen gelirler gençlerin sosyal sorumluluk eğitimi alması ve Toplum Gönüllüsü olarak nitelenen gençlerin tasarladığı sosyal sorumluluk projelerinin uygulamaya alınması için kullanılıyor. Yapı Kredi Crystal kart 7 yıldan beri olduğu gibi bu yıl da organizasyona ana sponsor oldu.

Ayşe Arman’ın İyilik Kolyeleri de Tog Bazar’daydı

Yapı Kredi Bankası’nın Yapı Kredi Crystal ile ana sponsor olduğu Togbazar 2019 etkinliği bu yıl ilk kez Çırağan Palace Kempinski’de düzenlendi. 15 Mayıs – 16 Mayıs 2019 tarihlerinde düzenlenen etkinliğe gazeteci Ayşe Arman da “Sakajewa İyilik Kolyeleri” ile katıldı. Tog Bazar alışveriş şenliğinin 2019 yılı teması “Gönüllülük” oldu. Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın bünyesinde olan etkinlikte gençlerin sosyal sorumluluk projelerine katılımı ve destek sağlanması amaçlandı.

Yapı Kredi Bankası 7 Yıldır Sponsor

Ana sponsoru Yapı Kredi Crystal olan Tog Bazar 2019’a ayrıca Anadolu Sağlık Grubu, Coca Cola, Cookieleta, Cherie Flowers, Da-Vet Creative Group, Garage Hair Repair Studio, Givin, House of Vintage, Rubik Grafik ve Zeynel Abidin Ağgül de destek verdi. Gazeteci Ayşe Arman’ın Sakajewa İyilik Kolyeleri de Tog Bazar da yerini aldı. Yapı Kredi Bankası bu etkinliğe 7 yıldır sponsorluk desteği vermeye devam ediyor.