Yapı Kredi Portföy Türkiye’nin En İyi Emeklilik Fonu Seçildi!

Yapı Kredi Portföy’e, World Finance tarafından Türkiye’nin En İyi Emeklilik Fonu Ödülü verildi.

Yapı Kredi Portföy Ödül Sayısını Artırdı

Yurtdışında prestijli organizasyonlardan biri olarak bilinen, uluslararası işletme, finans ve küresel ekonomi alanlarına odaklı faaliyetler yürüten World Finance tarafından organize edilen Emeklilik Fonları Ödülleri kapsamında Yapı Kredi Portföy, Türkiye’nin En İyi Emeklilik Fonu ödülünü almaya layık görüldü. Yapı Kredi Portföy Yönetimi alınan bu ödülle ilgili bir açıklama yaptı. Açıklamada değişik kurumlar tarafından kendilerine verilen beş adet ödülle ödül alma geleneklerine devam ettikleri söylendi.

En İyi Portföy Yönetim Şirketi Seçilmişti

Son dönemlerde Yapı Kredi Portföy’e International Investor ve Global Brands Magazine tarafından En İyi Portföy Yönetim Şirketi ve En İyi Emeklilik Fon Yönetici ödülleri de verilmişti. Şirkete ayrıca Global Business Insight tarafından bir süre önce En Dinamik Emeklilik Fon Yönetimi Hizmeti ödülü de layık görüldü. Yapı Kredi Portföy tarafından bu ödüller ve alınan son ödüllere dair bir açıklama yapıldı. Açıklamada Yapı Kredi Portföy Yönetimi Genel Müdürü Emir Alpay’ın görüşleri de yer aldı. Emir Alpay, 2018 yılında emeklilik şirketlerin mevzuatlarda yapılan değişiklikler uyarınca birden çok portföy şirketi ile çalışmaya başladıklarını hatırlattı.

Bu Ödül Başarımızın Teyididir

Emir Alpay, Yapı Portföy olarak emeklilik fonundaki hacimlerini büyüttüklerini, bu süreci etkin bir şekilde yönetiyor olmalarının kendilerine müşteri sayısında artış olarak geri döndüğünü, değişik emeklilik şirketleri ile ilişkiler geliştirdiklerini, diğer yandan müşterilerinin Yapı Kredi Portföy’e duyduğu sonsuz güvene de layık olmaya çalıştıklarını söyledi. Alpay, World Finance’nin verdiği bu prestijli ödülün başarılarının teyidi olduğunu da belirtti.

Kapalı