a

Yıl Sonuna Özel Türkiye Finans’tan Kampanyalar

Yıl Sonuna Özel Türkiye Finans’tan Kampanyalar
0

BEĞENDİM

Yenilikler Yeni Yıl Finansör’de…

Türkiye Finans, Yeni Yıl Finansör’ü ile müşterilerinin yeni yılda yoğunlaşan gıda, teknoloji, giyim ve kozmetik harcamaları için finansman desteği sağlıyor. Yeni Yıl Finansörü olanlar alışverişlerini peşin fiyat tutarı üzerinden uygun kar oranları ile 24 aya varan vadelerle taksitlendirebiliyor.

Esnaffinans ile Şimdi Al 3 Ay Sonra Öde!

Türkiye Finans yeni yılda esnafın yüzünü güldürecek. 31 Ocak’a kadar geçerli olan Esnaffinans kampanyası ile Türkiye Finans, işletmelerin ürün, hizmet, taşıt ve gayrimenkul alımları için finansman desteği sağlıyor. Esnek ödeme koşulları sunan kampanya, 3 aya varan ödeme erteleme imkânı sunuyor.

Yeni Yılda Yeni Araç…

Türkiye Finans’ın Yeni Yıl Taşıt Finansmanı kampanyasından yararlanan müşteriler hayalindeki aracı uygun kar oranları ile alabiliyor. Üstelik 0 km ve 2.el taşıtlarda finansman kar oranı da değişmiyor. 48 aya varan vadelerle rahat rahat ödeme imkânı sunan kampanya kapsamında, kaskosunu Türkiye Finans’tan yaptıranlar, ekstra kar oranı indiriminden de yararlanabiliyor.

Yeni Yılda Yeni Bir Ev!

Türkiye Finans, Avantajlı Mortgage Kampanyası ile konut sahibi olmak isteyen müşterilerine uygun kar oranları ile 120 ay vadeye kadar finansman desteği sağlıyor. Avantajlı Mortgage kampanyasının indirimli kar oranlarından yararlanmak için, Finansör ve kredi kartı başvurusu yapılması, 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı verilmesi ve kullanılan mortgage finansmanı kapsamında Finansman Güvence Sigortası yapılması yeterli…

Finansman Desteklerimiz Sürecek…

Yeni yıla özel kampanyalar ile ilgili değerlendirmede bulunan Türkiye Finans Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Necati Özdeniz, Türkiye Finans’ın bankacılık sektöründeki birikimi ve katılım bankacılığı konusundaki uzmanlığı ile müşterilerine 2018’de de avantajlı koşullarla finansman desteği sağlamaya devam edeceğini belirtti.

Mehmet Necati Özdeniz, “Türkiye Finans olarak amacımız müşterilerimizin ihtiyaçlarını yeni yılda da taşıt, konut finansmanı ile ihtiyaç finansmanı kapsamında ise Finansör kampanyalarımızla karşılamak olacaktır. İlerleyen dönemlerde de müşterilerimize yönelik finansman desteklerimizi çeşitlendirerek, desteğimizi sürdüreceğiz” dedi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.