Ziraat Bankası En İyi Uluslararası Proje Ödülü Aldı!

Ziraat Bankası’na finans dünyasının en iyilerinin ödüllendirildiği organizasyonda ödüle layık görüldü.

Ziraat Bankası’na Uluslararası Arenada Birincilik Ödülü

Ziraat Bankası Kurumsal Mimari Grup Başkanlığı tarafından yürütülen müşteri deneyimi, müşteri sadakati, iş gücü dönüşümü, veri analitiği gibi konulardaki başarılı çalışmalar uluslararası ödüle layık görüldü. Finansın en iyilerinin seçildiği Financial Services Forum Product & Service Innovation 2019 ödülleri kapsamında Ziraat Bankası’na En İyi Uluslararası Proje ödülü verildi. Alınan ödülle ilgili Ziraat Bankası tarafından bir açıklama yapıldı. Açıklamada Financial Services Forum’un düzenlediği, dünyanın finans otoritelerinin, üst düzey yöneticilerin, bankacılık sektöründe akademik bilgi ve beceriye sahip kişilerin jüride yer aldığı ödül töreninde En İyi Uluslararası Proje başlıklı kategoride Ziraat Bankası’nın birinci olduğu bildirildi.

Ziraat Bankası’nın Projeleri Birinci Oldu

Banka’ya uluslararası ödül Ziraat Bankası Kurumsal Mimari Grup Başkanlığı birimi tarafından müşteri memnuniyeti, deneyimi ve sadakati, veri analitiği konularında gerçekleştirilen projeler ve başarılı çalışmalardan dolayı verildi. Ziraat Bankası’nın bu konulardaki projeleri Financial Services Forum Product & Service Innovation 2019 ödüllerinde finale kalmayı başardı. Daha sonra jüri tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda En İyi Uluslararası Proje kategorisinde birincilik Ziraat Bankası’nın oldu.

Türkiye’den Katılan Tek Banka

Ziraat Bankası’nın En İyi Uluslararası Proje kategorisinde birinci seçildiği Financial Services Forum Product & Service Innovation 2019 organizasyonunun jürisinde bankacılık alanının otoriteleri, akademisyenleri, dünya genelinde finans alanında faaliyet gösteren şirketlerin ve bankaların CEO’ları yer aldı. Ödül törenine Türkiye’den katılan ve ödüle layık görülen tek banka Ziraat Bankası oldu.