Ziraat Bankası Yeniden En Sevilen Banka Seçildi

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen ‘Türkiye’nin Lovemark’ları’ araştırmasında Ziraat Bankası yeniden ön plana çıktı. Yapılan incelemeler ve değerlendirmeler sonrasında 2016, 2017 ve  2018 yılında olduğu gibi 2019 yılında da Ziraat Bankası’nın Türkiye’nin en sevilen bankası seçildiği açıklandı. Banka tarafından konu hakkında bir açıklama yapıldı. Ziraat Bankası dört yıl boyunca Türkiye’nin en sevilen bankası olma unvanını taşıyor.

Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklamalarda, Ziraat Bankası Bankacılık Operasyonları ve İletişim Genel Müdür Yardımcısı Ali Kırbaş, önemli değerlendirmelerde bulundu. Bankanın geride bırakılan 8 yıl boyunca, son derece verimli bir dönüşüm süreci yaşadığı özellikle belirtildi. Bu süreçte dönüşüm gerçekleştirilirken en önemli durumun müşteri memnuniyeti olarak görüldüğü açıklandı. Açıklamalarında ‘Müşterilerimize her alanda öncelik tanıyoruz. Daha hızlı, daha güvenli, daha kolay ve daha faydalı hizmetler sunmak için büyük bir çalışa performansı gerçekleştiriyoruz. Geldiğimiz bu nokta çok güzel fakat bu bizim için yeterli değil. Bu sebeple bundan sonraki dönemde de durmadan çalışacağız. Kendimizi geliştirip, yeni çalışmalar için hazırlık yapacağız. Bundan sonraki yıllarda da müşterilerin güvenini boşa çıkarmadan, yerimizi korumaya devam edeceğiz’ dedi.

Yapılan değerlendirmelerde bankanın artan bilançosuna dikkat çekildi. Ancak ülkenin bilançosunun, bankanın bilançosundan daha önemli olduğunun altı bir kez daha çizildi. Ziraat Bankası tarafından hem kredi kartı hem de banka kartı olarak kullanılan Bankkart markası sayesinde milyonlara ulaşmanın çok daha kolay hale geldiği belirlendi. Ödül töreninde Ziraat Bankası adına verilen ödülü Ali Kırbaş aldı.