Ziraat Katılım Stevia Awards’ta 3 Ödül Birden Aldı!

Ziraat Katılım tarafından yapılan çalışmalar, Stevie Awards’ta değerlendirmeye alındı. Yapılan değerlendirmeler sonrasında gümüş ödül alırken, finansal hizmetler sektöründe bronz ödül aldı. Halk oylaması sonucunda gerçekleştirilen değerlendirmelerde de People Choice ödülünün sahibi olduğu belirlendi.

Ziraat Katılım tarafından konu hakkında bir açıklama yapıldı. Ödüllerin, Avusturya’nın başkenti Viyana’da gerçekleştirildiği belirlenen Stevie Awards ödül töreninde alındığı belirtildi.

Ziraat Katılım açıklamalarında ‘Ziraat Katılım her geçen gün reel ekonomiye katkısını biraz daha artırmaya devam ediyor. Bankacılık sektöründe alınan tüm bu ödüller, müşterilere sunulan alternatif çözümlerin bir yansıması olarak ifade edilebilir. İnovasyon alanında yapılacak çalışmalar ve araştırmalar için bize motivasyon kaynağı olarak sunulabilir.’ dedi.

Banka rakamsal olarak büyümeye inanıyor. Ancak bu süreç içerisinde katılım bankacılığı alanında da payın büyümesi için çalışmaları sürdürdüğü ifade ediliyor. Katılım bankacılığı tarafından sunulan ürün ve hizmetlerin, daha geniş kitlelere ulaşması için çeşitli çalışmalarına bundan sonraki dönemlerde de devam etmesi bekleniyor.

Banka tarafından yapılan değerlendirmelerde ‘ Ziraat Katılım, şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonraki dönemlerde de müşterilerimiz için değer üretmeye devam edeceğiz. Yaptığımız çalışmaların her aşamasını da müşterilerimizle an ve an paylaşacağız. Müşterilerimize önem veren bir marka olarak ilerleyeceğiz’ ifadelerini kullandı.

Kapalı