a

Royal Bank of Canada Capital 4 Yıldız Aldı

Royal Bank of Canada Capital 4 Yıldız Aldı
0

BEĞENDİM

1 Şubat 1955’ten bu yana Toronto Dominion Bank Kanada halkına hizmet veriyor. Royal Bank of Canada Capital ise 1864 yılından bu yana hizmet veriyor.

Royal Bank of Canada Capital’in analiz uzmanı Darko Mhelic, hisse fiyatını Toronto Dominion Bank’ın üzerinde tutacağını belirtmişti. Şu an 47.9 dolarlık olan hisse fiyatı hedefini 61 dolar olarak belirledi.

Mihelic, Toronto Dominion Bank’ın 2020 yılının üçüncü çeyreği için hisse başına kazancının sabit kalmasını bekliyor. TipRanks analistlerin fikir ortaklığı, ortalama fiyat hedefleri Toronto Dominion Bank için 47,52 dolarak olarak bildirildi. Analiz uzmanlarının fiyat hedefleri en yüksek 49.78 dolar ve en düşük 45.26 dolar olarak belirtiliyor.

Nisan ayının sonlarında yayınlanan son kazanç raporuna göre, şirketin üç aylık geliri 10.43 dolar değerinde ancak kar artışı yaşanmadı. Piyasa değeri ise şu an 86.38 milyar dolardır.

TipRanks’a göre Royal Bank of Canada Capital analiz uzamanı Mihelic, 0 ile 5 yıldızlı puanlama sisteminde ortalama yüzde 7.8 getiri ve yüzde 66.25 başarı oranı sağladı. Bu da puanlama sisteminde de 4 yıldızlık bir başarı anlamına geliyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.