Alternatif Bank Stevie Awards’tan İki Ödül Aldı

Alternatif Bank, Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nde iki farklı ödül kazandı. Altın bir ödül alarak, “Yılın Şirketi” olan banka, Covıd-19 Response kategorisinde de “En Değerli Şirket” olarak bronz ödüle hak kazandı.

İş dünyasının en saygın ödülleri arasında yer alan Stevie Uluslararası İş Ödülleri iki farklı kategoride ödül alan Alternatif Bank Genel Müdürü olan Kaan Gür açıklama yaptı.

Gür açıklamasında, “Uluslararası saygınlığı olan organizasyonlardan alınan ödüller motivasyon kaynağı olmasının yanında ortaya koyduğumuz işlerle doğru yolda olduğumuzun da bir göstergesi niteliğinde. Geçtiğimiz sene, yılın şirketi listesine bronz ödülle girmiştik. Basiretli ve danışman bankacılık anlayışımız doğrultusunda müşteri deneyimini her geçen gün daha yukarı taşımak için ciddi efor sergiliyoruz.”

“Aradan geçen bir yılda da önemli bir gelişim gösterdik. Yetkin insan kaynağımızla ortaya koyduğumuz güçlü finansal performansın, dijital dönüşüm hamlemizin, değişime hızla adapte olan çevik yapımızın ve hizmetlerimizin müşterilerimizde yarattığı memnuniyetin altın ödüle layık görülmemizde önemli bir katkısı olduğuna inanıyorum. Bu sonuç aynı zamanda son yıllarda gerçekleştirdiğimiz başarılı dönüşümün takdir edilmesi açısından da bizim için oldukça değerli bir gelişme oldu.”

“Ayrıca benzerini hiç yaşamadığımız pandemi gibi olağanüstü bir dönemde, başta çalışanlarımız ve müşterilerimiz olmak üzere hayata geçirdiğimiz ve sektörümüze örnek olan önemli uygulamalarımızın da ödülle taçlandırılmasından mutluluk duyuyoruz. Müşterilerimizin yol arkadaşı olarak işlerine ve birikimlerine değer katacak çalışmalarımızı aralıksız sürdürerek teveccühlerine layık olmaya devam edeceğiz” dedi.