a

Akbank Mobil İki Büyük Ödülün Sahibi Oldu!

Akbank Mobil İki Büyük Ödülün Sahibi Oldu!
0

BEĞENDİM

Akbank Mobil iki büyük ödülün sahibi oldu. Konuya yönelik olarak açıklama yapan banka Genel Müdür Yardımcısı Burcu Civelek Yüce, “iF Design ve A’Design’ın, sektör temsilcileri, uzmanlar ve akademisyenlerden oluşan jürileri tarafından verilen ödüllere layık görülmekten büyük gurur duyuyoruz.” açıklamasında bulundu.

iF Desing tarafından “Mobil Uygulama Tasarımı” ödülü alan ve A’Design Awards tarafından da “Mobil Teknolojiler, Uygulamalar ve Yazılım Tasarımı” kategorisinde Altın Ödül (Golden Award) sahibi olan bankanın mobil uygulaması, geleceğin bankacılık vizyonu çerçevesinde yenilenen ve gelişen yapısını korumaya devam ediyor. Dünyanın en önemli iki tasarım yarışmasındaki büyük ödülleri kazanan bankanın bu başarısı hakkında Yüce:

“iF Design ve A’Design’ın, sektör temsilcileri, uzmanlar ve akademisyenlerden oluşan jürileri tarafından verilen ödüllere layık görülmekten büyük gurur duyuyoruz. Akbank’ın tasarım alanında dünya standartlarındaki başarılarının saygın uluslararası kurumlarca da takdir edilmesi bizleri çok mutlu ediyor.” dedi.

Akbank Mobil Sürekli Olarak Güncelleniyor ve Geliştiriliyor

Akbank Genel Müdür Yardımcısı Burcu Civelek Yüce mobil uygulamada almış oldukları iki ödül ile ilgili olarak açıklamasında şu sözlere de yer verdi:

“Kendi bünyemizde kurduğumuz Tasarım Stüdyomuz sayesinde mobil uygulamamızı gelişen ihtiyaçlar ve değişen koşullara göre sürekli güncelliyor ve geliştiriyoruz. Sunduğumuz bu yenilikçi mobil bankacılık deneyimi sayesinde her geçen gün Akbank Mobil kullanıcı sayımız ve uygulama üzerinden yapılan işlem sayısı artış gösteriyor. İçinden geçtiğimiz süreç, dijital bankacılıkta yaratılan müşteri deneyiminin sade, akıllı ve müşteri için anlam ifade eden bir deneyim olmasının önemini bir kez daha ortaya çıkardı. Biz de müşterilerimizin dijital kanallarımızdaki deneyimini mükemmelleştirmede, tasarımın vazgeçilmez bir rolü olduğuna inanıyoruz. Tasarım odaklı düşünme kültürümüzle geleceğin bankacılığını, başta Akbank Mobil olmak üzere tüm etkileşim noktalarımızda müşterilerimize ulaştırmaya devam edeceğiz.”

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.