Alternatif Bank Yönetiminde İki Atama Gerçekleşti

Alternatif Bank Yönetiminde İki Atama Gerçekleşti
Alternatif Bank üst yönetiminde iki yeni atama gerçekleşti. Kurumsal Ticari Bankacılık Genel Müdür Yardımcılığı ve Kredi Tahsis Grubu Genel Müdür Yardımcılığı pozisyonlarında atamalar yapıldı.

Banka tarafından gerçekleştirilen açıklamaya göre, bugüne kadar Kredi Tahsis Grubu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yerine getiren Gökhan Songül, Kurumsal ve Ticari Bankacılık Genel Müdür Yardımcılığı pozisyonuna atandı. Kredi Tahsis Grubu Genel Müdür Yardımcılığı görevini ise Kredi Tahsis Grubu Direktörü Ayşe Akbulut üstlendi.

“Kritik projede liderlik yaparak, başarılı işlere imza attı.”

Yapılan atamalar ile ilgili olarak açıklama yapan Alternatif Bank Genel Müdürü Kaan Gür, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Bankamızda 8 yıldır Kredi Tahsis Grubu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Gökhan Songül, başta bankamızın aktif kalitesinin gelişimi olmak üzere birçok kritik projede liderlik yaparak, başarılı işlere imza attı. Sahip olduğu deneyimle Gökhan Bey’in Kurumsal ve Ticari Bankacılık Genel Müdür Yardımcılığı görevinde de bankamızın hedeflerine ulaşmasında önemli katkıları olacağına inanıyorum. Uzun yıllara dayanan bankacılık tecrübesiyle 4 yıl önce aramıza katılan Ayşe Akbulut da Alternatif Bank’ın başarı yolculuğunda Kredi Tahsis Grubumuz bünyesinde çok önemli görevler üstlendi. Şimdi de Gökhan Bey’den Kredi Tahsis Grubu Genel Müdür Yardımcılığı görevini devralarak ekibimize sağladığı katkıyı artan bir ivme ile sürdüreceğine inanıyor, her iki çalışma arkadaşıma yeni görevlerinde başarılar diliyorum.”

“Tüm ekip arkadaşlarımla yeni başarılara imza atacağımıza inancım tam”

Kredi Tahsis Grubu Genel Müdür Yardımcısı olarak edindiğim birikimi, Kurumsal ve Ticari Bankacılık alanında en etkili şekilde kullanarak bankamızın gelecek yolculuğuna katkı sağlamaya devam edeceğim. Tüm ekip arkadaşlarımla birlikte, banka olarak yakaladığımız ivmeyi sürdürmek en büyük hedefimiz.

Müşterilerine öncü ve yenilikçi hizmet sunan, onlarla birlikte büyüyen, karşılıklı değer yaratma üzerine çalışmalarını sürdüren, benim de 4 yıldır bir parçası olmaktan mutluluk duyduğum Alternatif Bank Ailesi’nde yepyeni bir sorumluluk üstleniyorum ve bundan da son derece gururluyum. Değişimlerle güçlenen bankamızda tüm ekip arkadaşlarımla yeni başarılara imza atacağımıza inancım tam.”