Anadolubank’tan Müşterilerine “Tek Prim Ödemeli Ödüllü Hayat Sigortası”

Aegon Emeklilik ve Hayat A.Ş ile iş birliği yapan Anadolubank, müşterilerine yenilikçi çözümler sunmaya devam ediyor. Bu iş birliği ile Anadolubank müşterileri hem şubelerden hem de uzaktan bağlantı yoluyla hayat sigortası alabiliyor.

Ayrıca banka, hem ticari hem de kurumsal müşterileri için bu hizmeti veriyor. 175 yıllık deneyime sahip banka yenilikçi bakış açısı, insan odaklı yaklaşımı ve teknolojiye ayak uyması ile ön plana çıkıyor.

Ödüllü Hayat Sigortası

Aegon ile müşterilerine 5 veya 10 yıl vade hakkı tanıyor. Ayrıca tek prim ödemeli sunduğu hayat sigortasının prim ödemesini 10 yıl sonra yüzde 33 oranında arttırarak iade ediyor. “Tek Prim Ödemeli Ödüllü Hayat Sigortası” adı altında geçen sigorta ödenen primleri kazançlı hale getiriyor.

Anadolubank’ın Pazarlama ve Sigorta Bölüm Başkanı olan İnanç Altan, “Aegon Emeklilik ve Hayat ile gerçekleştirdiğimiz anlaşma kapsamında Aegon yetkilileri ile birlikte müşteri ziyaretleri, uzaktan bağlantı ile yapılacak ziyaretler ve şubelerimiz aracılığıyla ürün satışları gerçekleştirmeye hazırız. Anadolubank olarak bu kanaldan üretim yaparak daha geniş bir kitleye ulaşırken üretim artışı gerçekleştirmeyi de hedefliyoruz. Sunduğumuz “Tek Prim Ödemeli Ödüllü Hayat Sigortası”, aynı zamanda bir yatırım ürünü de olduğundan Perakende Bankacılık iş kolu kapsamında düşünülebilir. Yeni ürün satışları sayesinde bankamız “Faiz Dışı
Gelir” elde edeceği gibi gelir yaratacak bir ürün sağladığımız için bu kanaldan müşteri bağlılığı yaratmayı da hedefliyoruz” dedi.

Aegon Bankasürans Grup Müdürü olan Turgay Bora Kağıt ise, “Biz Aegon olarak sektörde her zaman yenilik arayan, oyunu değiştirmeye, geliştirmeye çalışan, herkesi ayrı birer birey olarak kabul edip her ihtiyaca yönelik farklı hizmetler sunan yaratıcı bir kurum vizyonuyla hareket ediyoruz. Anadolubank da Aegon gibi yenilikçi ve çağdaş bir marka, bu birlikteliğin ortaya koyacağı vizyon sadece iki markaya değil, tüm sektöre pozitif yansıma yapacaktır. Anadolubank gibi köklü bir kurumla yan yana yürümek hepimiz için sevindirici bir gelişme.” dedi.