Bülent İnal Vakıfbank Yeni Marka Yüzü Oldu

Vakıfbank'ın sesli ve görüntülü marka çalışmalarında aktif olarak yer almaya başlayacak olan Bülent İnal, iş birliğinin imza töreni için Vakıfbank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih ile bir araya geldi.

Vakıfbank reklam filmlerinin yeni marka yüzü Bülent İnal oldu. Başarılı oyuncu, banka ile yeni bir anlaşma sağladı ve bankanın yeni marka yüzü oldu. Çok sevilen seslendirme sanatçısı ve oyuncu olan Bülent İnal, bugüne kadar pek çok önemli dizi ve sinema filmi ile devam ediyordu. İnal, şimdi de Vakıfbank’ın iletişim çalışmalarında rol almaya başlayacak.

Vakıfbank’a Yeni Marka Yüzü

Vakıfbank’ın sesli ve görüntülü marka çalışmalarında aktif olarak yer almaya başlayacak olan Bülent İnal, iş birliğinin imza töreni için Vakıfbank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih ile bir araya geldi. Genel Müdür Üstünsalih, bu bir araya gelmeden çok memnun olduğunu dile getirdi ve ekledi;

“Bizim işimizin, köklü kültürümüzün merkezinde insan var. Bankamızın finans, ürün ve hizmetler tarafında gerekeni yapıyoruz. Ancak bu duygumuzu milletimize aktarmanın da aynı derecede önemli olduğunu düşünüyoruz. İşte bu anlamlı duygu ve düşünceyle çıktığımız yolda, yönlerimiz Sayın Bülent İnal’la kesişti. Sayın İnal, toplumsal değerlerimize saygılı, duyarlı, ayrıca son derece de disiplinli bir kişi. Kendisinin VakıfBank markası, kurumu ve stratejisi için çok uygun bir seçim olduğuna inanıyor ve kendisine ‘ailemize hoş geldiniz’ diyorum” dedi.

Üstünsalih bu demeçin ardından Bülent İnal’a hitaben;

“Sayın İnal bizim iç ve dış sesimizi çok güzel şekilde yansıtacak. Bizlerin markamıza karşı hissettiğimiz bağlılığı ve inancı bizimle aynı şekilde hissedip bu ruhu müşterilerimize aksettireceğine yürekten inanıyorum” sözlerini dile getirdi.