a

Enpara.com Türkiye’nin En İyi Web Sitesi Ödülünü Aldı

Enpara.com Türkiye’nin En İyi Web Sitesi Ödülünü Aldı
0

BEĞENDİM

QNB Finansbank kuruluşu olan Enpara.com Türkiye’nin en iyi web sitesi ödülüne layık görüldü. Bu yıl 30 kategoride gerçekleşen Altın Örümcek Ödülleri’ne katılan Enpara.com Bankacılık ve Finans kategorisinden ödül ile ayrıldı.

Enpara.com Altın Örümcek Ödülüne Layık Görüldü

Her sene düzenlenen Altın Örümcek Ödülleri, bu sene tam 30 farklı kategoride ödül dağıttı. Bankacılık ve Finans kategorisinde de ödüller veren Altın Örümcek, bu kategorideki Türkiye’nin en iyi web sitesi ödülünü Enpara.com sitesine verdi.

QNB Finansbank Enpara.com’dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cumhur Türkmen, söz konusu ödül ve gelişmeler hakkında açıklamalarda bulundu.

Türkmen, açıklamalarında;

“Türkiye’de en köklü ödül programlarından biri olan Altın Örümcek’in en dikkat çekici tarafı birincilerin hem jüri tarafından hem de halk oylaması ile belirlenmesi. Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız ödül organizasyonundan birincilik almak ayrıca bizim için çok anlamlı çünkü, ekibimizin sektördeki mevcut en verimli ve etkili çözümleri sunma konusunda kararlılığını da gösteriyor. Bu ödülü kazandığımız için çok mutluyuz.” sözlerini kullandı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.