Garanti BBVA 8. kez Türkiye’nin En İyi Bireysel Bankası seçildi

Garanti BBVA 8. kez Türkiye’nin En İyi Bireysel Bankası seçildi

Garanti BBVA,  saygın iş ve finans dergilerinden biri olan World Finance kapsamında üst üste sekizinci defa “Türkiye’nin En İyi Bireysel Bankası” seçildi. Bunun üzerine banka bir de Europen Ceo Ödülleri tarafından beşinci defa “Avrupa’nin En İyi Bireysel Bankası” ödülüne layık görüldü.

Konuyla ilgili olarak Garanti BBVA Genel Müdür Yardımcısı Ceren Acer Kezik açıklama yaptı. Kezik, “Garanti BBVA olarak, teknolojik altyapımızın gücü, dijital bankacılık alanındaki öncü çalışmalarımız ve nitelikli çalışanlarımızla kusursuz müşteri deneyimine odaklanıyoruz.” dedi.

“Kullanıcı dostu bir yaklaşımla hizmet sunuyoruz.”

Garanti BBVA Genel Müdür Yardımcısı Ceren Acer Kezik açıklamasına şu sözleri ile devam etti:

“Müşterilerimize en iyi hizmeti vermek ve ihtiyaçlarını karşılamak için yaptığımız çalışmalarla onlara özel ürün ve hizmetler geliştiriyoruz. Bankacılık alanındaki gereksinimlerine dijital kanallarımız üzerinden erişen müşterilerimiz için de sade ve kullanıcı dostu bir yaklaşımla hizmet sunuyoruz. Uzaktan müşteri olma süreciyle birlikte müşteri olma ve kredi kartı başvuru süreçlerini uçtan uca dijitalleştirerek kolay, hızlı ve güvenilir bankacılık deneyimi yaşatıyoruz.”

“Avrupa’nın ve Türkiye’nin en iyi bankası olmaktan mutluluk duyuyoruz.”

“Müşterilerimizin bankacılık ihtiyaçlarının yanı sıra ihtiyaç duydukları konularda çözüm yolları geliştirmeyi ve kişiye özel tavsiyeler vermeyi de sorumluluğumuz olarak görüyoruz. Bu kapsamla Finansal Sağlık kavramına odaklanıyoruz. Garanti BBVA Mobil’de müşterilerimize Finansal Sağlık tavsiyeleri verirken yakın zamanda, harcamaları üzerinden karbon ayak izlerini takip etmeleri ve sunduğumuz önerilerle karbon ayak izlerini azaltabilmeleri için Ekolojik Durumum alanını ekledik. Müşterilerimiz için hayata geçirdiğimiz uygulamalarımızla bireysel bankacılıkta yeniden Avrupa’nın ve Türkiye’nin en iyi bankası olmaktan mutluluk duyuyoruz. Yenilikçi ve fark yaratan hizmetlerimizle müşterilerimize en iyisini sunmaya devam edeceğiz.”