Garanti BBVA’ya Contact Center World’den İki Ödül

Garanti BBVA'ya Contact Center World'den İki Ödül
Garanti BBVA'ya Contact Center World'den İki Ödül

Saygınlığı ile dünyada ilkler arasında yer alan Contact Center World Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’ni “En İyi Çağrı Merkezi” ve “En İyi Müşteri Hizmetleri” kategorilerinde birinci olarak seçti. Contact Center World tarafından gerçekleşen Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesinde 2 kere birinciliğe hak kazanan Garanti BBVA, onlarca ülkeden ve yüzlerce çağrı merkezi arasından seçildi.

Bu sene 15.’si düzenlenen Contact Center World Awards dünya çapında en iyi olan çağrı merkezlerini belirliyor. Bu yıl iki ödüle layık görülen Garanti BBVA’nın Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmakta olan Işıl Akdemir Evlioğlu ise açıklamada bulundu.

Işıl Akdemir Evlioğlu: En İyi Hizmeti Vermeye Devam Edeceğiz!

Evlioğlu, “Garanti BBVA’nın en yoğun iletişim kanalı olan Müşteri İletişim Merkezimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını, anında, etkin ve doğru analiz ederek; kaliteli ve istikrarlı hizmet vermeye odaklanıyor. Müşterilerimizle kurduğu her etkileşimde, verilen hizmetin içerik ve kalitesinde fark yaratan Müşteri İletişim Merkezimiz, müşteri deneyimini güçlendirmeye devam ediyor.

Müşterilerimizde oluşan memnuniyetin öneminin bilinciyle; hızlı, kolay ulaşılabilir ve ilk temasta çözüm odaklı hizmetler sunmaya öncelik veriyoruz. Dolayısıyla, Müşteri İletişim Merkezimizin, dünyanın en saygın çağrı merkezi organizasyonlarından Contact Center World tarafından ödüllere layık görülmesinden çok mutluyuz. Uluslararası bir yarışmada bir kez daha ülkemizi temsil etmiş olmaktan gurur duyuyoruz. Güçlü teknolojik altyapımız ve nitelikli çalışanlarımızın katkısıyla aldığımız ödüller bizi motive ediyor. Müşterilerimizin memnuniyeti ve kusursuz müşteri deneyimi için tüm kanallarımızda en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz.” dedi.