Halkbank “Önce İş Dünyası” Diyerek Paraf’ı Yeniledi

Halkbank Önce İş Dünyası Diyerek Paraf'ı Yeniledi
Halkbank Önce İş Dünyası Diyerek Paraf'ı Yeniledi

Halkbank’ın yeni reklam yüzü Kerem Alışık ile iş birliği Paraf için hazırlanan yeni reklam ile devam ediyor. Renosans İstanbul imzası taşıyan reklam filminde Kerem Alışık’ın KOBİ, esnaf ve finans müdürü karakterlerini canlandırdı. Paraf Esnaf, Paraf KOBİ ve Paraf Business ile kredi ve banka kartlarının özeliklerinin tek bir kartta buluştuğunu vurgulayan reklam filminde kolaylaştıran güzellikler fark yarattı.

Reklam filminin görüntü yönetmenliğini Mirsad Heroviç, müziğini ise Jingle Jungle üstledi. Renosans İstanbul imzası taşıyan reklam filminin medya ajansı ise Skala Medya oldu. Yeni girişimcileri cesaretlendiren reklam filmi hakkında, Halkbank Kurumsal İletişim Daire Başkanı Dr. Hasan Zeybek, düşüncelerini paylaştı.

Paraf’ı Yeniledik

Halkbank Kurumsal İletişim Daire Başkanı Dr. Hasan Zeybek, “Müşterilerimize Paraf’ın banka ve kredi kartını tek kartta kullanma kolaylığı sunduğunu ve bu kolaylığı sayesinde tüm ödeme işlemlerinde ekstra avantajlar sağladığını anlatmak istedik. Kerem Alışık, farklı ölçeklerde işletmelerin sahiplerini başarıyla canlandırdı. Firmalar ölçeklerine göre Paraf Esnaf, Paraf KOBİ ve Paraf Business ile eşleşti. Her hikâyede işletme sahipleri, kendi faaliyet alanlarına özel avantajlar hakkında bilgi sahibi oldu. Bu sayede reklam filmimiz, Paraf’ın ticari müşterilerimizin hayallerine hayat veren kart olduğu mesajını başarıyla taşıdı” dedi.

Zeybek, “Önce iş dünyası dedik, Paraf’ı yeniledik. Yeni iş kurmak isteyen herkes Paraf’la işlemlerini kolayca halledebilsin istedik. Kerem Alışık, kartın bu yüksek enerjisini çok iyi yansıtan bir isim. Daha önceki kampanyalarımızın ardından yapılan araştırmalarda lider olarak öne çıkmıştık. İş dünyasına özel Paraf için çekilen filmimizde de iletişim dilimizdeki samimiyeti sürdürüyoruz. Yeni filmin de izlenme, beğeni ve hatırlanma oranları ile uzun süre zirvede kalmasını bekliyoruz.” diyerek açıklamasını sonlandırdı.