a

Halkbank Türkiye Genelinde 1.000 Kişinin İşe Alınacağı Personel Alımı Sınavı!

Halkbank Türkiye Genelinde 1.000 Kişinin İşe Alınacağı Personel Alımı Sınavı!
0

BEĞENDİM

Halkbank’ın resmi web sitesinden yapılan duyuruda Servis Görevlisi pozisyonu için 1.000 kişinin istihdam edilmesi amacıyla sınav düzenleneceği açıklandı.

Halkbank personel alımları sınavı ile ilgili yapılan açıklamada istihdam sağlanacak olan pozisyonun Servis Görevlisi olduğu, Türkiye genelinde tüm iller için işe alım yapılacağı, ihtiyaç duyulan toplam personel sayısının ise 1.000 olduğu bildirildi.

Halkbank Personel Alımı Sınavına Katılım Şartları

Halkbank eleman alımı sınavları kapsamında gerçekleştirilecek olan sınava katılmak isteyen adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları, herhangi bir sebeple kamu haklarından mahrum edilmemiş olmaları, ertelenmiş olsa dahi 6 aydan fazla hapis cezası almamış olmaları, affa uğramış olsalar dahi yüz kızartıcı ve onur kırıcı suçlardan hüküm giymemiş olmaları, 1 Ocak 1987 tarihinde ve sonrasında doğmuş olmaları, üniversitelerin en az lisans bölümlerinden mezun olmaları ya da lisans bölümlerinde son sınıf öğrencisi olmaları, sağlık durumlarının Türkiye’nin her yerinde çalışmaya ve seyahat etmeye engel olmadığını tam teşekküllü bir devlet hastanesinden alacakları raporla belgeleyebiliyor olmaları, erkek adayların askerlik görevlerini yapmış ya da 1 Eylül 2018 tarihine kadar tecil ettirmiş olmaları, bankacılık mesleğine uygun olmayan bir durumlarının olmaması gerekmektedir.

Halkbank Personel Alımı Sınavı Başvurusu Detayları

Halkbank Servis Görevlisi sınavı ile ilgilenen ve başvuru yapmak isteyen adaylardan tahsil edilecek olan başvuru bedeli 75 Türk Lirası’dır. Bu bedel Halkbank bünyesindeki İstanbul Üniversitesi Sınav Merkezi’nin hesabına yatırılacaktır. Sınav ücreti tahsilatları için son tarih 9 Kasım 2017 Perşembe günü saat 17:00’a kadar kabul edilecektir. 18 Ekim 2017 – 9 Kasım 2017 tarihleri arasında internet yoluyla yapılacak olan başvurular kabul edilmeyecektir.

Halkbank Servis Personeli Sınavı Başvurusu

Halkbank personel alımı sınavı başvurusu yapan adaylar 10 Aralık 2017 tarihinde Türkiye genelinde 14 ayrı şehirde yazılı sınava tabi tutulacaklardır. Halkbank tarafından yapılan bu duyurunun tüm detayları aşağıdaki bağlantıda yer almaktadır.

https://www.halkbank.com.tr/images/PDF/2017/personelalimi/2017__Servis_G%C3%B6revlisi.pdf

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.