a

Metro Bank Galler’de İkinci Mağazasını Açtı

Metro Bank Galler’de İkinci Mağazasını Açtı
0

BEĞENDİM

Metro Bank, şubelerini “mağaza” olarak ifade etmeye devam ediyor. İngiltere’deki 76. mağazasını Cardiff’teki Newport Road’da açan banka, buradaki ikinci mağazasını oluşturdu. Yılın başından bu yana ikinci şubesini burada oluşturan bankanın yeni mağazası Galler üzerinde bulunuyor. 2015 yılından bu yana Galler’de 230’dan fazla banka şubesi açılıyor ve kapanıyor. Metro Bank açmış olduğu şubesi ile bu eğilimi azaltacağına inanıyor.

Son dönemde yaşanan Covid-19 salgını nedeniyle müşterilerini ve meslektaşlarını korumayı da hedefleyen banka, mağaza içerisinde sıkı sosyal mesafe kuralları uyguluyor. Müşterilerin ve toplum sağlığının korunabilmesi adına banka hükümet tarafından uygulamaya alınan tüm kuralları şubesi içerisinde kullanıyor.

Metro Bank Dağıtım Müdürü Açıklama Yaptı

Galler’de açılan ikinci şube ile ilgili olarak açıklama Dağıtım Müdürü Ian Walters’tan geldi. Bankanın Dağıtım Müdürü pozisyonunda görev alan Ian Walters konuya yönelik olarak “Galler’deki ikinci mağazamızı açmaktan ve yerel toplumu bankacılık ihtiyaçları ve ötesinde desteklemekten mutluluk duyuyoruz. Mağaza, ilk planlanandan biraz daha geç açtığına üzüldük, ancak Cardiff’teki yeni arabaya servis hizmetimizle kapıları güvenli bir şekilde açtığımız ve temassız bankacılık sağladığımız için mutluyuz.” dedi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.