a

ING Türkiye’den ING Alışverişçi Hamlesi!

ING Türkiye’den ING Alışverişçi Hamlesi!
0

BEĞENDİM

ING Türkiye, internet alışverişlerini daha kolay hale getirmek için harekete geçti. ING Alışverişçi uygulaması ile birlikte tüm müşteriler online kredi imkanlarından sorunsuz bir şekilde faydalanabilecekler.

Online alışverişlerde müşterilerin işini kolaylaştırmak için harekete geçen ING Türkiye, yine müşterilerin kolaylıkla online kredi kullanabilmelerini sağlayacak yeni bir çalışma gerçekleştirdi. ING Alışverişçi adı verilen bu yeni platform içerisinde, bankanın işbirliğine gittiği markalar üzerinden online olarak alışveriş yapmak istendiği takdirde, ihtiyaç duyulan krediye kolaylıkla ulaşabilecekler.

ING Alışverişçi uygulaması ilk olarak teknosa ile işbirliği içerisine gitti. Tüketicilerle buluşmak için heyecanlanan sistemde, teknosa mağazalarından online olarak alışveriş yapan müşteriler, tek tıkla online krediye ulaşabilecekler. 500 lira ile 15 bin lira arasında gerçekleşen tüm elektronik harcamalar için, belirlenen sistem dahilinde 60 aya kadar taksit imkanı bulunuyor. Projede en çok dikkat çeken durum ise herkesin ING tarafından sunulan imkanlardan yararlanabilir olması olarak ifade ediliyor. ING müşterisi olmayan herkes online kredi ve alışveriş imkanlarından yararlanabilecekler.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.