a

Şekerbank ATM’lerinden Ücretsiz Para Çekme İmkanı

Şekerbank ATM’lerinden Ücretsiz Para Çekme İmkanı
0

BEĞENDİM

Şekerbank’tın yeni hizmeti ile müşterileri tüm ATM’leri ücretsiz olarak kullanabilecek.  Banka bu yeni hizmeti ile ATM ağını genişletti. Şekerbank müşterileri yurtiçinde bulunan farklı banka ATM’lerinden 3 bin TL’ye kadar ayda 3 kez para çekebilir.

Ayda 3 kere gerçekleştirilebilin bu işlem için herhangi bir ücret bulunmamaktadır. Ancak bunun için 2 adet otomatik ödeme talimatı vermek gerekiyor.

Şekerbank KOBİ, Perakende ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Tuğbay Kumoğlu, “Pandemi nedeniyle nakit taşıma konusunda daha az istekli olunsa da küçük tutarlı ödemelerin çoğunlukla nakit yapıldığını gözlemliyoruz. Diğer taraftan özellikle yoğun bölgelerde ATM önlerinde sıra olabiliyor. Biz de müşterilerimizin hayatlarını daha ekonomik ve kolay hale getirme amacıyla, Şekerbank kartlarıyla diledikleri bankanın ATM’sinden ücretsiz nakit çekebilme imkanı sunduk. Yeni uygulama ile birlikte Şekerbank müşterileri 50 binin üzerindeki ATM’den bu hizmeti ücretsiz alabilecekler. Hayatı kolaylaştırmak için müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi ürün ve hizmetler sunmaya devam edeceğiz.” dedi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.