a

Albaraka Türk Dijital Ekstre ile Hatay’a Fidan Dikiyor

Albaraka Türk Dijital Ekstre ile Hatay’a Fidan Dikiyor
0

BEĞENDİM

Albaraka Türk, Dijital Ekstreye geçme talimatı verenler için yangından etkilenen Hatay bölgesine bir fidan dikiyor. Arama ya da SMS yolu ile dijital ekstreye geçilebilecek. Her ekstre değişimi ile Hatay’da meydana gelen yangında hasar gören bölgeye 1 fidan dikimi yapacak. SMS yolu ile geçiş yapmak isteyenlerin “Ekstre” yazıp 4460’a göndermeleri yeterli olacak.

Ayrıca 0850 222 5 666 Alo Albaraka’yı arayarak da dijital ekstreye geçiş yapmanın mümkün olduğu Albaraka Türk’ün resmi internet adresinde yer alıyor. Çevreci bir çağrı ile farkındalık yaratan Albaraka Türk’ün şubelerinden de dijital ekstreye geçiş işlemlerini tüm müşteriler kullanabilecek.

31 Aralık 2020 Tarihine Kadar Devam Edecek!

26.10.2020 tarihinde başlatılmış olan kampanyanın son tarihi ise 31 Aralık 2020’ye kadar geçerlidir. Basılı bir şekilde ekstre alan müşterilerin hesap ekstrelerini dijital kanallardan almayı tercih etmeleri sonucunda yangında hasar göre bölgeye ekilecek olan fidanların bölgeyi yeniden canlandırması hedefleniyor. Dijital ekstreye geçiş yapan müşterilerin borç bilgileri ve diğer ekstre detayları Albaraka Türk’ün internet sitesinden de müşterilerine sunulacak.

Ayrıca Albaraka Türk’ün mobil uygulamasından, ATM’lerinden ve çağrı merkezi üzerinden de kontrol edilebilecek. Kampanya sonuna kadar çağrı merkezine ya da dijital kanallara ulaşarak talimat vermeleri yeterli olacak. Hatay yangınına destek olan Albaraka Türk’ün POS ekstresi ya da kredi kartı ekstrelerini dijital olarak talep edilmesi halinde ek kartlar dışında tüm kartlar otomatik olarak geçecektir.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.