a

Albaraka Türk Katılım Bankası 5 Adet Ödül Aldı!

Albaraka Türk Katılım Bankası 5 Adet Ödül Aldı!
0

BEĞENDİM

Albaraka Türk Katılım Bankası, insan kıymetleri alanındaki uygulamaları kapsamında Brandol Hall Group tarafından 5 ödüle layık görüldü. Bankanın Genel Müdür Yardımcısı Süleyman Çelik, “Yenilikçi bakış açısıyla yaptığımız faaliyetler ve hayata geçirdiğimiz projelerin İnsan Kıymetleri ile ilgili süreçlerdeki pozitif yansımaları bizi çok daha iyisini yapmak için motive ediyor” dedi.

Banka, Brandon Hall Group tarafından, 1’i gümüş, 3’ü bronz olmak üzere toplam 4 ödüle, “Stevie Awards for Great Employers” ödül programında ise dijital eğitim teknolojisi “Sanal Sınıf Uygulaması” ile Gold Stevie ödülüne sahip oldu.

Banka, çalışan çocuklarına yönelik olarak hayata geçirdiği “İş’te Oyun Uygulaması” ile gümüş, esnek yan haklar uygulaması ‘Vitrin” ile bronz, yüksek potansiyel geliştirme ile yetenek yönetimiyle bronz ve son olarak da performans değerlendirme ile işgücü yönetimi alanında bronz ödül aldı.

İş dünyasının en saygın ödülleri arasında bulunan “Stevie Awards for Great Employers” 2020 ödül programında ise, dijital eğitim teknolojisi “Sanal Sınıf Uygulaması” ile “Eğitim Teknolojileri Uygulamaları” kategorisinde pandemi süresince eğitim ve gelişim faaliyetlerini kesintisiz yürütmesi ile Gold Stevie ödülüne layık görüldü.

Albaraka 5 Ödülden Ötürü Son Derece Mutlu

Albaraka Türk İnsan Kıymetleri ve İdari İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Süleyman Çelik, layık görülen 5 ödülden ötürü son derece mutlu oldukları ifade etti. Çelik açıklamasında şu cümlelere yer verdi:

“Albaraka Türk olarak insanı kıymet olarak gören büyük bir aileyiz. ‘Dahası Var’ sloganıyla başlattığımız yolculuğumuzda çalışan güveni ve bağlılığı en önemli önceliklerimizden biri. Bugüne kadar yenilikçi bir bakış açısı ile yapmış olduğumuz faaliyetler ve hayata geçirdiğimiz projelerin İnsan Kıymetleri ile ilgili süreçlerdeki pozitif yansımaları bizi çok daha iyisini yapmak için motive ediyor. İnsan Kıymetlerinde beş ödüle layık görülmemiz, yapmış olduğumuz bu çalışmaların sağladığı faydayı taçlandırır nitelikte. Gelecek dönemlerde yapacağımız çalışmalarda da insan için ‘Dahası Var’ mottomuzla çalışan güveni, bağlılığı ve gelişimini merkeze alan bir İnsan Kıymetleri yönetimi sergilemeye devam edeceğiz.”

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.