a

Denizbank İkinci Kez Grand Stevie Ödülünü Aldı

Denizbank İkinci Kez Grand Stevie Ödülünü Aldı
0

BEĞENDİM

Denizbank, müşterilerinin hayatını kolaylaştırma konusunda hayata geçirmiş olduğu yenilikçi hizmetleri ile birlikte elde etmiş olduğu başarıları kazanmış olduğu ödüllerle duyurmaya devam ediyor. Bankacılık sektöründeki satışları ve müşteri memnuniyetleri doğrultusunda bir kez daha ödül alan banka “Stevie Awards” tarafından düzenlenen Satış ve Müşteri Hizmetleri Ödülleri’nde, 3’ü altın, 5’i gümüş ve 4’ü bronz olmak üzere 12 ödülün sahibi oldu.

Yarışma kapsamında ilk kez katılmış olduğu Finansal Hizmetler kategorisinde “En Beğenilen Müşteri Hizmeti” dalında en fazla oyu alan Denizbank, bu ödülü de aldı. Yapılan değerlendirmeler çerçevesinde elde etmiş olduğu kategori puanları sayesinde jüri tarafından en beğenilen firmalar için layık görülen “Grand Stevie” ödülünün de sahibi oldu. Böylelikle banka farklı kategorilerde 14 adet ödül alarak ülkeye geri döndü.

Çağ Atlatacak İşleri Hayata Geçirmenin Peşindeyiz

Konuya yönelik açıklamalarda bulunan Denizbank Ödeme Sistemleri ve Şube Dışı Kanallar Grubu Genel Müdür Yardımcısı Ayşenur Hıçkıran açıklamasında şu cümlelere yer verdi:

“Banka olarak satış ve müşteri memnuniyetine odaklı yaklaşımımız ile pro-aktif çalışmalar hayata geçiriyor, müşterilerimize değer katmaya devam ediyoruz. Örneğin bir müşterimiz DenizBank İletişim Merkezi’ni aradığında, sesli yanıt sistemimiz, akıllı pro-aktif altyapısı sayesinde müşterimizin arama nedenini tahmin ediyor ve kendisinin söylemesine gerek kalmadan uygun çözümler sunuyor. Geçtiğimiz yıl 3 milyonun üzerinde çağrıda müşterilerimiz işlemlerini pro-aktif tekliflerimizle gerçekleştirdi.

İnsan odaklı hizmet anlayışımızın inovatif ve çevik yapımızla kesiştiği noktada, başkalarının izlerini takip etmeden, hep kendi ayak izlerimizi bırakacak, sektörümüze çağ atlatacak işleri hayata geçirmenin peşinde koşuyoruz. Örneğin, esnaf müşterilerimizin hem ticari hem de bireysel bankacılık işlemlerini telefonda gerçekleştirip şubeye gitmeden tüm bankacılık ihtiyaçlarını tek bir telefon ile çözümlediği yeni kanalımız KOBİ’DENİZ yarışmanın parlayan yıldızlarından biri oldu. Tüm müşterilerimizin ihtiyaç duydukları her an ve her yerde yepyeni erişim kanalları ve hizmetler ile yanlarında olmak en büyük ilkemiz.”

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.