Fibabanka ve Alarko Carrier İş Birliği Yaptı!

Fibabanka ve Alarko Carrier İş Birliği Yaptı!

Fibabanka ile Alarko Carrier arasında yeni bir iş birliği yapıldı. Banka, sıcak yaz aylarında iklimlendirme alışverişi yapmak isteyen kişilere; 18 aya kadar yüzde 0 faiz ve 24 ay ve üzeri vade imkanıyla ödeme seçeneği sunacak!

Müşteri ihtiyaçlarını daima göz önünde bulunduran ve hayatlarını kolaylaştıran Fibabanka, Türkiye’nin önde gelen markalarından biri ile iş birliği yapmaktan gurur duyduklarını ifade etti.

“Alarko Carrier ile önemli bir iş birliğine imza attık.”

Alarko Carrier ile gerçekleştirilen yeni iş birliği hakkında değerlendirmelerde bulunan Fibabanka Ekosistem ve Platform Bankacılığı’ndan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Fibabanka olarak kurulduğumuz günden bu yana geleneksel bankacılık anlayışının ötesinde bir iş yapış biçimi benimsiyoruz. Böylelikle Servis Bankacılığı hizmetimizi geliştirecek adımlar atıyoruz. Servis Bankacılığı modeli üzerinden, müşterimize sunulacak finansmanın her yerden kolay bir şekilde alınabilmesi adına Türkiye’nin önemli markalarıyla iş birliği anlaşmalarına da devam ediyoruz. Bu kapsamda son olarak iklimlendirme sektörünün önde gelen markaları arasında yer alan Alarko Carrier ile önemli bir iş birliğine imza attık.

Alarko Carrier mağazalarında gerçekleştirilecek alışverişlerde, kredi kartı ile ödemeye alternatif olacak bir ödeme yöntemi sağlıyoruz. Böylelikle Alarko Carrier’den alışveriş yapan müşterilerimize, sahip olduğu kredi kartı limiti ve kredi kartının taksitlendirmesine sınırlı kalmadan, Fibabanka’nın hızlı, kolay kredi süreci ile çok daha yüksek tutar ve vadelerle ihtiyaçlarını gidermesini sağlıyoruz.”

“36 aya kadar vade imkanıyla ürünlerimize erişimi kolaylaştırıyoruz”

Alarko Carrier’ın Genel Müdürü Cem Akan ise, “Kullanıcılarımızın alışveriş deneyimlerini kolaylaştırmak için Fibabanka ile iş birliği gerçekleştirdik. Bu iş birliği ile peşin fiyatına 18 ay vade ile ürünlerimizi tüketicilere sunuyoruz. Ayrıca Fibabanka alışveriş kredisiyle 36 aya kadar vade imkanıyla ürünlerimize erişimi kolaylaştırıyoruz. Alarko Carrier olarak bizi tercih edenlere, hem yenilikçi müşteri hizmeti anlayışımızla hem de gerçekleştirdiğimiz iş birlikleri ile kolaylık sağlamaya devam edeceğiz” dedi.