a

Garanti BBVA Kurban Bayramı’na Kredi Kampanyası Oluşturdu

Garanti BBVA Kurban Bayramı’na Kredi Kampanyası Oluşturdu
0

BEĞENDİM

Garanti BBVA, Kurban Bayramı için özel bir kredi kampanyası oluşturdu. Banka tarafından yapılan açıklamaya göre kredinin faiz oranları yüzde 0,99’dan başlarken, 60 aya kadar varan vade seçeneği sunulacak.

Çalışanların, esnafların ve emeklilerin bayram öncesi nakit ihtiyaçlarının arttığını ifade eden banka, bu dönemde müşterilerinin yanında olacağını, ihtiyaca uygun şartlarda ve kolayca alınabilecek bir kredi kampanyası sunacağını açıkladı. Kredinin ihtiyaçları en uygun şekilde karşılayabilmesi amacıyla avantajlı faiz oranlarına sahip olduğu dile getirildi.

Yüzde 0,99 faiz oranından başlayan ve 60 aya kadar vade seçeneği bulunan Bayram Kredisi için başvuru yapmak isteyen kişilerin Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet, Garanti BBVA Şubeleri ve 444 0 335 Anında Kredi Hattı’nı kullanabileceği de ifade edildi.

Garanti BBVA Müşterilerinin Yanında Olmaya Devam Ediyor

Konuya yönelik olarak açıklama yapan Garanti BBVA Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Akten şu cümleleri dile getirdi:

“Pandemi sürecinden etkilenen çalışan, esnaf ve emekli tüm müşterilerimizin ekonomik açıdan rahatlamasına yardımcı olmak amacıyla Bayram Kredisi kampanyamızı tekrarlıyoruz. Bu dönem de artan ihtiyaçların karşılanmasına katkıda bulunmak amacıyla yüzde 0,99’dan başlayan faiz oranı ve 60 aya varan vadelerle Kurban Bayramı kampanyamızla müşterilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Müşterilerimiz, uygun faizlerle sunduğumuz bayram kredisini Garanti BBVA Mobil ve Garanti BBVA İnternet başta olmak üzere 444 0 335 Anında Kredi Hattı’ndan ve Garanti BBVA şubelerimizden hızlı ve kolayca kullanılabilir. Garanti BBVA olarak her zaman olduğu gibi müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına destek vermeye devam edeceğiz.”

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.