Türkiye Finans’a PSM Awards’tan Gümüş PSM Ödülü Verildi

Türkiye Finans’a PSM Awards'tan Gümüş PSM Ödülü Verildi
Türkiye Finans’a PSM Awards'tan Gümüş PSM Ödülü Verildi

Türkiye Finans Katılım Bankası, sektör içerisinde bir ilk olan Hızlı Finansman ürünüyle, Payment Systems Magazine tarafından düzenlenen PSM Awards’ta ödül aldı. Banka, “Müşteri Etkileşimi ve Deneyimi” bölümü katılım bankacılığı kategorisinde Gümüş PSM ödülüne layık görüldü. Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Türkiye Finans Bilgi Sistemleri ve Operasyon Genel Müdür Yardımcısı Fahri Öbek, “Türkiye Finans olarak biz de bankacılıkta yaşanan bu dönüşüme yenilikçi projelerimiz ile öncülük etmekten mutluluk duyuyoruz” dedi.

Banka tarafından yapılan açıklamaya göre, yerinde tüketici finansmanı olarak tanımlanan Hızlı Finansman ile tüketiciler, Türkiye Finans’ın anlaşmalı olduğu bayilerden hizmet almak istediklerinde, kolayca ve hızlı bir şekilde ihtiyaç veya taşıt finansmanından yararlanabilecek.

Doğru İş Yapıldığının Somut Göstergesi

Alınan ödülle ilgili olarak açıklama yapan Fahri Öbek, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Dijitalleşme sayesinde bankacılık sektöründe sunduğumuz hizmetler zamandan ve mekandan bağımsız hale geliyor. Türkiye Finans olarak biz de bankacılıkta yaşanan bu dönüşüme yenilikçi projelerimiz ile öncülük etmekten mutluluk duyuyoruz. Hızlı Finansman sayesinde müşterilerimize ihtiyaç duydukları anda yerinde ve hızlı hizmet veriyoruz. Anlaşmalı olduğumuz binlerce Hızlı Finansman noktası ile mağaza içinde, tüketicilerin ihtiyaç duyduğu anda finansman kullanılabilmesine imkan sağlıyor; bu sayede tüketicilerin banka şubesine gitmesine gerek kalmadan ihtiyacını, ihtiyacın doğduğu yerde karşılamış oluyoruz. Dijital alt yapısı ve kolaylığı ile öne çıkan ödeme sistemimizin başarısı katılım bankacılığı prensiplerinden uzaklaşmadan, yenilikçi yaklaşımlarla sunduğumuz finansman projelerinin somut bir örneğidir.”