Yapı Kredi World Dijital Kart ile Alışveriş Fırsatı!

Yapı Kredi World Dijital Kart ile Alışveriş Fırsatı!
Yapı Kredi World Dijital Kart ile Alışveriş Fırsatı!

Yapı Kredi bankasından yapılan açıklamaya göre, Yapı Kredi World kredi kartı sahibi olmak isteyen ya da kart başvurusunda bulunan müşteriler, dijital kart aracılığıyla, kartları kendilerine ulaşmadan alışveriş yapabilecekler.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Serkan Ülgen, “Hayata geçirdiğimiz son yenilikle, kredi kartı başvurusunun hemen ardından müşterilerimizin Yapı Kredi Worldcard’ın ayrıcalıklarla dolu dünyasına hızlı giriş yapabilmesini kolay bir hale getirdik” dedi.

Dijital Kart ile Anında Alışveriş İmkanı

Banka tarafından yapılan açıklama doğrultusunda, Yapı Kredi müşterisi olan ya da yeni müşteri olacak olan vatandaşlar, kart başvurusu onaylandıktan sonra Dijital Kart oluşturarak alışverişlerine anında başlayabilecek. World Mobil, Yapı Kredi Mobil ya da İnternet Şubesi aracılığıyla Dijital Kart oluşturma işlemi yapılabilecek. Dijital Kart’a tanımlanacak olan limit, internet ve POS alışverişlerinde kullanılabilecek. POS işlemlerinde QR kod taranması gerekecek.

Android işletim sistemine sahip olan müşteriler, kartlarını mobil ödeme yöntemiyle kullanabilecek. Ek olarak, 30 Aralık 2020 tarihine kadar yapılacak olan tüm alışverişlerde 50 TL Worldpuan ve daha pek çok avantaj sunulacak.

İnsan Hayatına Değer Katan ve Dokunan Yenilikler

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Serkan Ülgen şunları kaydetti:

“Yapı Kredi olarak kurum kimliğimizin önemli bir parçası olan yenilikçi ruhumuzla geleceğin bankacılığını bugünden inşa etmeye devam ediyoruz. Türkiye’nin dijital bankası Yapı Kredi olarak, sunduğumuz her yeniliğin insan hayatına dokunan ve değer katan bir boyutta olmasını amaçlıyoruz. Bu kapsamda hayata geçirdiğimiz bu son yenilikle, kredi kartı başvurusunun hemen ardından müşterilerimizin Yapı Kredi Worldcard’ın ayrıcalıklarla dolu dünyasına hızlı bir giriş yapabilmesini kolay bir hale getirdik.

Dijitalleşme çağının getirdiği yeni teknolojilerin sağladığı kolaylıkları ödeme noktasında kullanarak müşteri memnuniyetimizi en üst seviyelere çıkarıyoruz. Önümüzdeki dönemde de sunduğumuz teknolojilerle bankacılık sektörünü ileri taşırken, dijitalin tüm olanaklarını kullanarak kart dünyasının sınırlarını genişletmeye ve müşterilerimize benzersiz bir bankacılık deneyimi yaşatmaya devam edeceğiz.”