Ziraat Bankası Birleştiren İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

Ziraat Bankası Birleştiren İhtiyaç Kredisi ile Türkiye ekonomisine büyük destek sağlıyor.

Ziraat Bankası tarafından bir süre önce hayata geçirilen Birleştiren İhtiyaç Kredisi adındaki ürün bireysel müşterilerin kredi kartı borçlarını ödemekte zorlanmaları halinde destek veriyor.

Ziraat Bankası Borçları Birleştiren Kredi Detayları

Ziraat Bankası Birleştiren İhtiyaç Kredisi tarafından kredi kartı borçlarının ödenerek borcun tek bir çatı altında toplanmasına olanak vermesi için uygulamaya alınan bu kampanya diğer bankalarda olan borçları da kapsıyor. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi hakkında yaptığı bilgilendirmede bireysel müşterilerin Ziraat Bankası ya da diğer bankalardaki kredi kartı borçlarının bu kredi ile birleştirildiğini, borçlunun gelir düzeyine uygun ödeme planı yapılabildiği ve kredi şartlarının olabildiğince uygun hale getirildiğini belirtiyor. Banka ayrıca bu üründeki amacın diğer banka müşterileri de dahil olmak üzere kredi kartı borcu olan kişilerin borç seviyelerinin dengelenmesi ve kolay ödenebilir hale getirilmesi olduğunu da ifade ediyor.

Ziraat Bankası Birleştiren İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Ziraat Bankası kredi faiz oranları ile ilgili de avantajlı şartlar sunuyor. Bu bankada ya da diğer bankalarda kredi kartlı borçlusu olarak görülen bireysel müşteriler kredi kartı borçlarına uygulanmakta olan faizlerden çok daha düşük faizlerle bu üründen yararlanıyorlar. İhtiyaç kredisi başvurusu yaparak bu üründen yararlanan kişilere 24 aya varan vade seçeneği ve bu vadede aylık yüzde 1.10 faiz oranı sunuluyor. 60 aya kadar vade seçeneğinin de bulunduğu kredi kampanyasında kullanacağı krediyi 60 ayda geri ödemeyi tercih eden müşteriler ise aylık yüzde 1.20 faizden yararlanıyorlar. Kredi ürünü 31 Aralık 2018 tarihine kadar olan kredi kartı borçlarını kapsıyor. Borca konu olan kredi kartının iptal ettirilmiş olması da bir diğer şart olarak göze çarpıyor.