a

Şekerbank Güvenli Turizm Sertifikasında İndirim Yapıyor

Şekerbank Güvenli Turizm Sertifikasında İndirim Yapıyor
0

BEĞENDİM

Şekerbank, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından yeme-içme sektöründe yer alan esnaf ve işletmeler için zorunlu hale getirilen Güvenli Turizm Sertifikası için kampanya başlattı. İşletmelerin hijyen kurallarına uyum sağladığını tescilleyen sertifika, Koronavirüs sonrasında normalleşme dönemine giren işletmeler için gerekli bir belge olarak karşımıza çıkıyor.

Şekerbank Normalleşme Döneminde Kampanya Başlattı

Söz konusu sertifika için harekete geçen Şekerbank, esnaf ve işletmeler için cazip bir kampanya başlattı. Kampanya detayları hakkında Şekerbank Perakende ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Tuğbay Kumoğlu açıklamalarda bulundu.

Kumoğlu açıklamalarında;

“Koronavirüs salgını sonrası normalleşme dönemi ile birlikte Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından verilen ‘Güvenli Turizm Sertifikası’ yeme-içme sektöründe hem işletmelerin sürdürülebilirliği hem de rekabeti açısından önemli araçlardan biri oldu. İşletmeler müşterilerinin hijyen ve koronavirüse karşı güvenlik beklentilerini karşılamak üzere bu sertifikaya sahip olmak istiyor.

Biz de kafe ve restoranların normalleşme dönemine destek olmak üzere çok yeni sunduğumuz kampanyamıza ek olarak, misafirlerine gönül rahatlığıyla hizmet vermek isteyen esnaf ve işletmelerimizin bu süreçte de yanlarında olmak istedik. Tedbirleri elden bırakmadan, pandemi sürecinin hasarsız atlatılabilmesi için her zaman ve her koşulda müşterilerimizi desteklemeye devam edeceğiz.” dedi.

Güvenli Turizm Sertifikası hakkında bilgi sahibi olabilmek için esnaf ve işletme sahipleri 0850 532 14 19 numaralı Güvenli Turizm Hattı üzerinden iletişim kurabilir.

Kampanya 31 Aralık’a kadar geçerli olacak.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.